Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 28 травня 2019 року

Леонов Олександр Валентинович:Зеленському зараз не дуже зручно приймати рішення щодо Саакашвілі

Колишній голова Одеської області розраховує повернутися в Україну та прагне повернути українське громадянство. EtCetera розбирався, чи може Зеленський допомогти Саакашвілі.

Виконавчий директор Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Олександр Леонов в коментарі EtCeteraзазначив, що Зеленському зараз не дуже зручно приймати таке рішення, бо коли Саакашвілі повернеться до України, він почне роздмухувати активність і врешті-решт це може повернутися проти самого Зеленського.

Олександр ЛЕОНОВ, політичний експерт:

Чи варто його повертати? Це дилема для самого Зеленського, адже під час кампанії він говорив про Саакашвілі. Достатньо багато прибічників Саакашвілі підтримали Зеленського, і зараз вони чекають на відновлення справедливості. З іншого боку, серед прихильників Зеленського є багато людей, які Саакашвілі не сприймають. Це якраз одне з тих рішень, яке призведе до розчарування певної частини виборців.

Олександр Леонов нагадує, що не варто забувати про міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, який може впливати на цю ситуацію. Експерт вважає, що Аваков не зрадіє, якщо буде прийняте рішення про повернення Саакашвілі.

Нагадаємо, що Саакашвілі також мав складні стосунки з Ігорем Коломойським, якого пов’язують з новим президентом. Під час керівництва Одеською областю політик звинувачував олігарха у впливі на галузь пасажирських авіаперевезень. Телеканал Коломойського «1+1» у відповідь знімав викривальні сюжети про Саакашвілі та критикував його роботу в Одесі.


Джерело: ETCETERA.MEDIA

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Профіль експерта

Леонов Олександр Валентинович
Виконавчий директор Центру прикладних політичних досліджень "Пента"

Інші коментарі експерта

6 липня 2019 року
В ПАСЕ получилось. Россияне рассчитывают, что и в Совбезе ООН у них все получится
5 липня 2019 року
Несмотря на обещания никто из политиков после прихода к власти тарифы не снижал
25 червня 2019 року
Яку проблему створять для парламенту депутати-зірки: думка експерта
Профіль

Персональний кабінет