Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 21 червня 2019 року

Леонов Олександр Валентинович:Яким буде наступний крок у справі про збиття рейсу MH17: версія експерта

Наступний крок після встановлення винних у збитті рейсу MH17 над Донбасом, який має зробити слідство – розмова про відповідальність російського вищого керівництва.

Про це 24 каналу розповів виконавчий директор Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Олександр Леонов.

Головне, що слідство по збитому Росією літаку рухається і виходить на конкретні прізвища винних у трагедії. І це громадяни Росії, діючі військові. Сказати тепер, що хтось заблукав в Україні з російським "Буком", вже не вийде. Доведено, що "Бук" перевезли в Україну з російської території. Це черговий доказ військового вторгнення Росії, – наголошує Олександр Леонов.

Політолог зауважує: важливо, що в судовому порядку будуть встановлені факти злочину Росії. Стверджувати, що Росія – не агресор, буде неможливо. Все зроблено в рамках європейських законів європейськими слідчими. Те, що Росія ігнорує розслідування міжнародної слідчої групи, демонструє, що в Москві розуміють свою причетність до збиття Боїнгу.

За словами Леонова, після того, як суд встановить винних, родичі загиблих висуватимуть претензії саме до Росії. Це стане вже судовим доказом причетності Росії до теракту проти цивільного літака. І це доведе не український, а європейський суд.

Після суду по збитому Боїнгу в багатьох друзів Росії не буде навіть формального приводу для спростування причетності РФ. Це дуже важливо для того, щоб в Європі нарешті поставили крапку в суперечках. І зафіксували: Росія здійснила теракт, доведено судом. Росія здійснила військову агресію проти України – доведено судом, – підкреслив Леонов.

Експерт додає: якщо в Росії вирішать прибрати зайвих свідків злочину, це стане прямим сигналом, що Кремль зачищає сліди. Водночас Олександр Леонов зауважує: суд може розтягнутися на роки.

Джерело: 24 канал

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Профіль експерта

Леонов Олександр Валентинович
Виконавчий директор Центру прикладних політичних досліджень "Пента"

Інші коментарі експерта

6 липня 2019 року
В ПАСЕ получилось. Россияне рассчитывают, что и в Совбезе ООН у них все получится
5 липня 2019 року
Несмотря на обещания никто из политиков после прихода к власти тарифы не снижал
25 червня 2019 року
Яку проблему створять для парламенту депутати-зірки: думка експерта
Профіль

Персональний кабінет