Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 12 липня 2019 року

Фесенко Володимир В'ячеславович:Чому Зеленський повернув Безсмертного до ТКГ

Президент Володимир Зеленський доручив політику Роману Безсмертному представляти Україну в Тристоронній контактній групі на перемовинах у Мінську. Цим же указом Зеленський прибрав із політичної підгрупи дипломата Олександра Моцика.

Роман Безсмертний із 2014-го до 2016 року представляв Україну в "політичній підгрупі" на переговорах у Мінську щодо Донбасу. 28 квітня 2016-го він заявив, що залишає цю роботу.

"Зеленський продовжує оновлювати Тристоронню контактну групу. Повертає тих, хто не був його прихильником. Не хоче ставити новачків. Робить ставку на перевірених професіоналів. Безсмерний має принципову позицію. Він точно не проросійська людина. Тому його призначення означає посилення переговорної группи. На посту він змінив Моцика. Той відомий дипломат. Був послом у США. Але у ТКГ виконував ритуальну функцію. Кучма і Безсмертний тому і пішли, що не хотіли грати у спектаклі. Це була імітація переговорів. Зараз є шанс зробити акцент на наступальну переговорну позицію", - говорить політолог Володимир Фесенко.

"Вже маємо новий виток переговорів. Про розведення військ у Станиці Луганській домовилися ще 3 роки тому, а виконали лише зараз. Далі мають відводити у районі Золотого і Петровського, але це залежить від росіян і сепаратистів", - підсумував Фесенко.

Джерело: Gazeta.ua

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Профіль експерта

Фесенко Володимир В'ячеславович
Голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента», кандидат філософських наук, доцент політології

Інші коментарі експерта

17 липня 2019 року
Путин может заманить Зеленского в ловушку
17 липня 2019 року
Идея Зеленского может войти в противоречие с Конституцией Украины
16 липня 2019 року
Нардепам от «Голоса» и «Слуги народа» будет очень скучно в парламенте
Профіль

Персональний кабінет