Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту

Стати шанувальником

Версія для друку 14 жовтня 2011 року

Фесенко Володимир В'ячеславович:ЄЕСУ - головний «скелет» у справі Тимошенко

Голова центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко не бачить серйозних загроз для Юлії Тимошенко у зв’язку із порушенням кримінальної справи за покладання боргів корпорації «Єдині енергетичні системи України» на бюджет України. Про це експерт сказав у коментарі Тижню.

На думку політолога, ця ситуація відображає ставлення до Тимошенко багатьох представників влади та їхню політичну мотивацію.

«Від самого початку в оточенні президента були дві умовні групи. Перші – ті, хто розумів, що не варто саджати Тимошенко, а краще просто її дискредетувати, бо її ув’язнення погіршить відносини з Заходом. Але є багато людей, які хочуть засадити її всерйоз і надовго», – зазначив Фесенко.

«У справі ЄЕСУ багато незрозумілого, це головний скелет у справі Тимошенко. По інших справах, як було порушено проти неї, як от з Кіотським протоколом чи машинами швидкої, немає такого політичного матеріалу, щоб вплинути на громадську думку і знайти такі звинувачення Тимошенко, яким повірять і в Україні, і за кордоном», – вважає експерт.

Попри порушення чергової справи проти екс-прем’єра, Фесенко вважає, що Тимошенко вже за кілька місяців може вийти з в’язниці завдяки поправкам до Кримінально-процесуального кодексу.

«Шанси на декриміналізацію є. Якщо не буде реальних конкретних рухів, під питанням опиниться поїздка Януковича до Брюсселя. Якщо Тимошенко до кінця листопада залишиться у в’язниці, це призведе до зриву укладання угоди з Європейським Союзом», – прогнозує Фесенко.

Джерело: Український тиждень

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Профіль експерта

Фесенко Володимир В'ячеславович
Голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента», кандидат філософських наук, доцент політології

Інші коментарі експерта

14 жовтня 2011 року
Нові правила виборів не затуманять майбутнє Ради
14 жовтня 2011 року
В окружении Януковича борются две группы: одна за ЕС и вторая - те, кто выступал за суд над Тимошенко
14 жовтня 2011 року
Европа ещё раз дала Украине шанс спустить дело на тормозах
Профіль

Персональний кабінет