Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту

Стати шанувальником

Архів за Вересень 2010

30 вересня 2010 року
Фесенко Володимир В'ячеславович: Лужков йде зі скандалом, а Черновецький – тихо
Лужков йде зі скандалом, а Черновецький – тихо
Ситуація, в якій опинився екс-мер Москви Юрій Лужков, кардинально відрізняється від тієї, в якій знаходиться нинішній міський голова Києва Леонід Черновецький, зазначає Володимир Фесенко.
29 вересня 2010 року
Попов Ігор Володимирович: Проведение праймериз нельзя закреплять на законодательном уровне
Проведение праймериз нельзя закреплять на законодательном уровне
Уже сейчас можно прогнозировать большое количество жалоб и обвинений в непрозрачности принципов формирования избирательных списков некоторых партий и определения кандидатов в мажоритарных округах. Это давняя украинская проблема, которая связана с тем, что во многих случаях, к сожалению, места кандидатов в списках партий продают.
28 вересня 2010 року
Фесенко Володимир В'ячеславович: Підтримка ПР робить Г.Кернеса лідером на харківських виборах
Підтримка ПР робить Г.Кернеса лідером на харківських виборах
Традиційний електорат БЮТ не дає шансів на перемогу Арсену Авакову, офіційному кандидату від цього блоку на пост мера Харкова. Таку думку в коментарі ІМК висловив Володимир Фесенко.
27 вересня 2010 року
Попов Ігор Володимирович: Сьогодні якраз постало питання: а якою має бути опозиція в Україні
Сьогодні якраз постало питання: а якою має бути опозиція в Україні
Зрозуміло, що є й адміністративний тиск на опозицію. Є тиск на фінансових донорів опозиції, дехто навіть в СІЗО сидить. Але й опозиція має змінитися.
25 вересня 2010 року
Фесенко Володимир В'ячеславович: Янукович поїхав в США потусуватися
Янукович поїхав в США потусуватися
Участь в Генеральній Асамблеї ООН носить для президента Віктора Януковича швидше символічний характер, тусовочний. Про це заявив Володимир Фесенко.
24 вересня 2010 року
Попов Ігор Володимирович: Первый этап избирательной кампании сопровождался большим количеством упреков в административном давлении на оппозиционных политиков
Первый этап избирательной кампании сопровождался большим количеством упреков в административном давлении на оппозиционных политиков
«На сегодняшний день политическая ситуация в Украине достаточно напряженная, и первый этап избирательной кампании сопровождался большим количеством упреков в административном давлении на оппозиционных политиков на местном уровне. А также попытки раздробить оппозицию, и рейдерские захваты местных партийных организаций - все эти методы и есть административное давление на участников избирательной кампании», - сказал Игорь Попов.
23 вересня 2010 року
Фесенко Володимир В'ячеславович: Пряме президентське правління — це фантазії депутатів
Пряме президентське правління — це фантазії депутатів
В країні немає механізмів для введення прямого президентського правління. Про це заявив політолог Володимир Фесенко в ексклюзивному коментарі кореспонденту ГолосUA.
21 вересня 2010 року
Фесенко Володимир В'ячеславович: Потужність "Батьківщини" уже не така, яка була раніше
Потужність
ВО "Батьківщина" через відсутність консолідації всередині партії не зможе вплинути на виборчий процес. Про це в ексклюзивному коментарі ІМК сказав Володимир Фесенко.
20 вересня 2010 року
Попов Ігор Володимирович: Провладні кандидати не будуть ефективно працювати на місцях
Провладні кандидати не будуть ефективно працювати на місцях
Оскільки Партія регіонів напередодні місцевих виборів активно залучає до своїх лав найбільш рейтингових політиків та кандидатів виключно заради результату, обранці від ПР не будуть ефективно працювати в радах.
17 вересня 2010 року
Фесенко Володимир В'ячеславович: Повернутися до Конституції 1996 року неможливо
Повернутися до Конституції 1996 року неможливо
Введення прямого президентського правління в Україні буде суперечити Конституції. Про це заявив Володимир Фесенко, коментуючи заяву представників Партії регіонів про можливість розгляду питання про введення прямого президентського правління.
16 вересня 2010 року
Попов Ігор Володимирович: Пройшло півроку, а владі похвалитися немає чим
Пройшло півроку, а владі похвалитися немає чим
«Було багато сподівань на цю владу, на те, що вона здатна здійснити в країні реформи. Однак зараз головним позитивом є лише те, що немає протистояння між Президентом України та Верховною Радою. Вони отримали всю владу, вони отримали коаліцію, отримали уряд, усі державні адміністрації, силовиків... Але як цією владою розпорядитися?».
15 вересня 2010 року
Фесенко Володимир В'ячеславович: Жванія купив ХДС у Стретовича для розкрутки
Жванія купив ХДС у Стретовича для розкрутки
Давид Жванія перекупив для політичних цілей партію "Християнсько-демократичний союз". Про це у коментарі Gazeta.ua сказав Володимир Фесенко.
14 вересня 2010 року
Новакова Наталія Олександрівна: Частые встречи руководства ЕС с украинскими коллегами не приводят к качественному прорыву в отношениях
Частые встречи руководства ЕС с украинскими коллегами не приводят к качественному прорыву в отношениях
С каждой новой встречей высшего руководства Украины и ЕС прогнозы о достижении соглашений становятся все более неопределенными, а совместные заявления все более прогнозируемыми.
13 вересня 2010 року
Фесенко Володимир В'ячеславович: Місцеві вибори будуть визначальними для опозиції
Місцеві вибори будуть визначальними для опозиції
Партія регіонів на майбутніх виборах буде зміцнювати свої позиції на електоральному полі конкурентів. Таку думку озвучив Володимир Фесенко, повідомляє "Інтерфакс-Україна".
13 вересня 2010 року
Георгій Мамука Мачаваріані: Реформа Государственного реестра Украины на примере Реформы Реестра (НАОР) и (АГР) Грузии
Реформа Государственного реестра Украины на примере Реформы Реестра (НАОР) и (АГР) Грузии
Необходимость в реформе общественного реестра Грузии была очевидна давно, но законодательные изменения стали возможны только после Революции роз. Реформа началась с изменений в земельном законодательстве и упрощения существующей системы регистрации недвижимости и земельных участков. В 2004 году был принят новый Закон о Государственном реестре, которым было создано Национальное агентство общественного реестра (НАОР) при Министерстве юстиции. Позднее, в 2005 году, к закону были приняты поправки, определяющие основные правомочия и функции Агентства гражданского реестра (АГР). Функционирование этих агентств значительно упростило бюрократические процедуры и позволило населению Грузии стать активнее в сфере бизнеса и регистрации земельных ресурсов и собственности. Были упразднены все другие органы общественного или гражданского регистра, в том числе БТИ, земельный кадастровый департамент, ОВИРы и т.д.
13 вересня 2010 року
Фесенко Володимир В'ячеславович: Місцеві вибори можуть завершитися остаточною "путінізацією" України
Місцеві вибори можуть завершитися остаточною
Місцеві вибори 2010 визначать перспективи розвитку політичної системи України. Про це в коментарі Gazeta.ua сказав Володимир Фесенко.
10 вересня 2010 року
Попов Ігор Володимирович: Турчинова попередили, щоб не дуже активно працював у політиці
Турчинова попередили, щоб не дуже активно працював у політиці
Виклик Турчинова на допит в СБУ – це як попереджувальний постріл, щоб він дуже активно не працював у політиці, а думав про свої особисті перспективи.
9 вересня 2010 року
Фесенко Володимир В'ячеславович: Украине нужно осторожно дружить с Россией
Украине нужно осторожно дружить с Россией
Украине нужно осторожно дружить с Россией и помнить о конфликте интересов. Такое мнение высказал Владимир Фесенко.
8 вересня 2010 року
Попов Ігор Володимирович: Виборці скучили за мажоритарниками
Виборці скучили за мажоритарниками
Виборці в Україні скучили за тими кандидатами, які представлятимуть їхні інтереси у виборчих округах. Про це під час прес-конференції сказав Ігор Попов, повідомляє кореспондент ІМК.
6 вересня 2010 року
Попов Ігор Володимирович: Новый закон о выборах развалил политическую систему
Новый закон о выборах развалил политическую систему
Изменения закона о местных выборах фактически привели к развалу политической системы и обману избирателя. Такое мнение озвучил Игорь Попов.
12

Персональний кабінет