Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту

Архів за Лютий 2018

13 грудня 2018 року
«Право на владу»: планы и намерения кандидатов в президенты Тема сегодняшнего ток-шоу «Право на владу» – украинцы перед выбором. Уже 31 марта украинцы будут избирать главу государства и курс, которым будет двигаться страна следующие пять лет. Вот только о планах и намерениях кандидатов избиратели знают очень немного.
12 грудня 2018 року
«Круглий стіл» на тему: «Популізм як загроза демократії» 13 грудня о 13:00 відбудеться «круглий стіл» на тему: «Популізм як загроза демократії» (Зала 1).
25 жовтня 2018 року
АНОНС: Прес-конференція «Рік до парламентських виборів: експертні прогнози та головні тренди?» 26 жовтня об 11:00 в Українському кризовому медіа-центрі відбудеться прес-конференція «Рік до парламентських виборів: експертні прогнози та головні тренди?»
24 вересня 2018 року
Засідання Президенського клубу: "Чи спроможний Президент здолати корупцію?" Центр Досліджень політичних цінностей спільно з Національною спілкою журналістів України запрошують на третє засідання «Президентського клубу»
18 вересня 2018 року
Круглий стіл «Президентський клуб» Центр Досліджень політичних цінностей спільно з Національною спілкою журналістів України запрошують на «Президентський клуб».
13 вересня 2018 року
Відкриті проросійські настрої у Харкові послабшали, але підтримка євроінтеграції не зросла – дослідження За останні 4 роки відкриті проросійські настрої у Харкові послабшали, але кількість прихильників євроінтеграції не зросла. За останніми даними соцопитування групи «Рейтинг», вступ України до ЄС підтримують 32% харків’ян, вступ до Митного союзу – 27%. Водночас, суттєво зросла частка респондентів, які «не визначилися» з відповіддю – це близько третини респондентів. Такі дані озвучили учасники дискусії «Безпека та євроінтеграція на Сході України: харківський вимір» в Українському кризовому медіа-центрі. У рамках дискусії відбулася презентація досліджень Центру Carnegie Europe «Схід України: адаптація та виживання» та Центру «Нова Європа» «Про що мовчить Харків? Євроінтеграційний зріз Харківщини».
25 червня 2018 року
«Президентська кампанія 2019: Новий курс Юлії Тимошенко – мрійництво чи політична інновація?» 26 червня о 13.30 в УНІАН відбудеться експертне обговорення на тему : «Президентська кампанія 2019: Новий курс Юлії Тимошенко – мрійництво чи політична інновація?».
29 травня 2018 року
Чи сприяє блокування антиукраїнських сайтів появі в Україні «інформаційного авторитаризму»? 31 травня об 11.00 відбудеться «круглий стіл» на тему: «Право на брехню агресора чи убезпечення Української держави: чи сприяє блокування антиукраїнських сайтів появі в Україні «інформаційного авторитаризму»? (Зала 2).
19 лютого 2018 року
Владимир Фесенко присутствовал на Украинском ланче в Мюнхене Председатель правления Центра прикладных политических исследований «Пента» Владимир Фесенко 17 февраля 2018 г. присутствовал на Украинском ланче в Мюнхене, организованном Фондом Виктора Пинчука для участников международной конференции по безопасности, а также участвовал в неформальных встречах с экс-главой ЦРУ и министерства обороны США Р.Гейтсом и экс-представителем США в ООН Дж.Болтоном.
20 грудня 2017 року
Анонс: Підсумки політичного сезону 2017 та тренди, які чекатимуть країну у 2018 22 грудня 2017 о 10:00 на прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі політологи та експерти підіб’ють підсумки політичного року, дадуть оцінку найбільш резонансним подіям, які відбулися в 2017 році, висловлять свою точку зору щодо їх реального значення та спробують передбачити тренди та сценарії, які будуть розгортатися в наступному політичному сезоні, а саме: старт виборчих перегонів 2019 року, імовірність дострокових виборів, питання повернення Криму та Донбасу.
18 грудня 2017 року
Итоги-2017: внутренняя политика Украины. Чат с политологом Владимиром Фесенко Чат в "Главреде"
17 грудня 2017 року
МТОТ провело перший міжнародний форум "Сучасний досвід ведення гібридних конфліктів. Приклад України" 12 грудня у Києві відбувся безпековий форум, на якому міжнародні експерти окреслили принципи ведення конфліктів в сучасному світі, було розглянуто передумови конфлікту в Україні та визначено, в яких саме напрямках діяла Російська Федерація. Також фахівці констатували необхідність створення системи раннього реагування та раннього попередження конфліктів в Україні. У заході взяли участь понад 30 спікерів – експертів з питань безпеки, економіки, політики, культури та більше 100 запрошених гостей, серед яких значна частина – представники дипломатичних місій в Україні.
21 серпня 2017 року
Владимир Фесенко принимает участие во встрече экспертов "Конфликт между Россией и Украиной в водовороте глобальных изменений" Председатель правления Центра прикладных политических исследований «Пента» Владимир Фесенко 20-23 августа принимает участие в трехсторонней встрече экспертов "Конфликт между Россией и Украиной в водовороте глобальных изменений" (Каденаббиа, Италия).
12 липня 2017 року
Про те, як ГПУ висуває обвинувачення "недоторканним". "Про політику" о 20:00 Вмикайте "Про політику" о 20:00
12 червня 2017 року
Чи допоможе відкриття кордону із ЄС інтеграції України на Захід Гості студії о 19:25 також обговорять, чи завадять протести російської опозиції Кремлю перешкоджати євроатлантичному вибору Києва
1 червня 2017 року
Презентація Національної програми «Експортуй українське» Організатор дебатів: Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва за сприяння Національного медіа-центру «Територія реформ» ГО «Київський прес-клуб».
31 травня 2017 року
«Блокада» Донбасу в дії: чи наблизить вона повернення окупованих територій під контроль України?» Організатор дебатів: Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва за сприяння Національного медіа-центру «Територія реформ» ГО «Київський прес-клуб»
23 травня 2017 року
Тема прес-брифінгу: «Три роки Президента: результати експертного опитування» 24 травня о 13.00 в Українському кризовому медіа-центрі відбудеться прес-брифінг на тему «Три роки Президента: результати експертного опитування»
3 травня 2017 року
В Киеве пройдут новые занятия в Школе помощника народного депутата Политики и эксперты обучат слушателей лекций основам политической карьеры, что поможет трудоустроиться в органы власти
24 квітня 2017 року
Відблиск "Бронзової ночі". Чому естонські події десятирічної давнини не втрачають актуальності для України 27 квітня об 11.00 відбудеться панельна дискусія «Десять років «Бронзовій ночі» в Естонії як передвісника російської дезінформації проти України”. (Зала 2)

Персональний кабінет