Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 22 травня 2014 року

Ляшко нарощує електоральну підтримку завдяки унікальному політичному стилю, - експерт

Ляшко нарощує електоральну підтримку завдяки унікальному політичному стилю, - експерт
Голова центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко розповів, чому головною сенсацією цих виборів став Олег Ляшко

За останнім соціологічним опитуванням (СОЦИС, КМІС та соціологічна група "Рейтинг", 8-13 травня) О.Ляшко опинився вже на високому четвертому місці, демонструє помітну позитивну динаміку (+1% у порівнянні з квітнем), - повідомляє Еспресо.TV.

"Сьогоднішні електоральні рейтинги Олега Ляшка стали абсолютною несподіванкою для багатьох спостерігачів. Будемо відверті: ще півроку тому Олега не сприймали всерйоз. Його вважали політичним одинаком із епатажними заявами. Але за останній час він додав як серйозності і змістовності, так і дієвості, став помітною фігурою на Майдані (це вдалося далеко не всім його активістам) і продемонстрував надзвичайну активність у буремних подіях останніх місяців, зокрема у зоні бойових антисепаратистських дій на Донбасі. Він і раніше вмів привертати до себе увагу. Але зараз він це робить не лише за рахунок неординарності та гострого слова, але і шляхом активних політичних дій. Людям подобаються політики, які не лише говорять, а й активно діють, особливо у нинішні кризові часи", - сказав Фесенко.

На думку експерта, кандидат має високі рейтинги завдяки правильно обраній електоральній аудиторії.

"Олег Ляшко (разом з Анатолієм Гриценко та Ольгою Богомолець) точно влучив у попит і очікування тих виборців, які шукають нових політичних лідерів. Так, він не є обранцем рафінованої політичної публіки. Скоріше він голос і представник середньоукраїнської глибинки, знедоленої, ображеної, недовірливої, популістські налаштованої, але патріотичної і прагнучої кращого життя. Він говорить її мовою і відображає її настрої. Олег Ляшко також пасує настроям загально-протестних верств українських виборців, які б можливо, проголосували "проти всіх", а зараз можуть обрати Олега, який також демонструє, що він проти всіх старих політиків. Слід також відзначити неповторний політичний стиль О.Ляшка, його неможливо сплутати з жодним українським політиком. А якщо ти як політик значно відрізняєшся від інших, та ще вмієш знайти свого виборця, це вже запорука успіху. Якби ми не ставились до Олега Ляшка, він є одним з яскравих відображень національних особливостей української політики", - вважає політолог. 

"З дуже високою вірогідністю він стане одним з головних сюрпризів нинішніх президентських виборів. А оскільки рейтинг лідера у нас формує і рейтинг його політичної сили, то у партії О.Ляшка є гарні перспективи пройти до наступного складу Верховної Ради України на позачергових парламентських виборах, якщо вони відбудуться наприкінці цього року." - прогнозує Володимир Фесенко. 

Джерело: Еспресо.TV

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Коментарі експертів

28 грудня 2016 року
Фесенко Володимир В'ячеславович:
Никаких перспектив проекта Савченко нет
27 грудня 2016 року
Фесенко Володимир В'ячеславович:
Не варто ідеалізувати конкурсні процедури
26 грудня 2016 року
Фесенко Володимир В'ячеславович:
Бюджет-2017: политолог назвал причины ночного голосования
архів коментарів

Персональний кабінет