Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 4 травня 2015 року

Фірташ залучив всі важелі впливу в Австрії, аби уникнути в'язниці у США, - Фесенко

Фірташ залучив всі важелі впливу в Австрії, аби уникнути в'язниці у США, - Фесенко
Політолог Володимир Фесенко переконаний, що український олігарх Дмитро Фірташ залучив усі свої важелі впливу в Австрії, аби уникнути екстрадиції та в'язниці у США

Про це він заявив у коментарі depo.ua.

"Справа в тому, що Фірташ має дуже тісні зв'язки з колишнім канцлером Австрії. Також у нього дуже тісні зв'язки з політиками у Німеччині. Його тезис про те, що американці йому намагаються помститися через підтримку певних кандидатів на президентських виборах - надуманий", - наголосив політолог.

Крім того, Фесенко переконаний, що вся ця ситуація довкола Фірташа - тривожний дзвіночок для всіх українських олігархів.

"Адже кожен з них, якщо скоїв корупційні дії, може опинитися у такій самій ситуації", - підкреслює політолог.

Також Фесенко переконаний, заяви Фірташа з одного боку є дуже резонансними і найбільші ризики від його одкровень отримав столичний мер Віталій Кличко.

"Побачимо, чи вдасться йому їх нейтралізувати. Зрештою зараз набагато страшнішою для Кличка є соціально-економічна ситуація в країні", - підкреслює політолог.

У свою чергу від зізнань Фірташа у виграшній ситуацію опинилася Юлія Тимошенко, народний депутат і голова ВО "Батьківщина".

"Вона може використовувати свій давній конфлікт з Фірташем і наголошувати на тому, що вона - головний борець з олігархами в Україні", - каже Фесенко

Зрештою, на його думку, у подальшому не варто очікувати якихось драматичних наслідків через одкровення "опального українського олігарха".

"Резонансу, як після касетного скандалу - не буде. Зараз ситуація виглядає трошки інакше. Все ускладнює війна з Росією. Зрештою Фірташ - зараз не такий впливовий олігарх. У нього зіпсована репутація. Далеко не всі будуть вірити йому та й не всьому варто вірити", - резюмує Фесенко.

Нагадаємо, що одіозний олігарх Дмитро Фірташ зробив "сенсаційне зізнання" про те, що починаючи з 2012 року він фінансував чинного мера Києва Віталія Кличка. Також, за версією одного з основних грошових донорів режиму Віктора Януковича, на початку 2014 року він уклав з майбутнім президентом Петром Порошенком та Кличко угоду про співпрацю, відповідно до якої два політики зайняли свої нинішні посади.

Джерело: depo.ua

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Коментарі експертів

17 липня 2019 року
Фесенко Володимир В'ячеславович:
Путин может заманить Зеленского в ловушку
17 липня 2019 року
Фесенко Володимир В'ячеславович:
Идея Зеленского может войти в противоречие с Конституцией Украины
16 липня 2019 року
Фесенко Володимир В'ячеславович:
Нардепам от «Голоса» и «Слуги народа» будет очень скучно в парламенте
16 липня 2019 року
Фесенко Володимир В'ячеславович:
Уже через год нас могут ожидать внеочередные парламентские выборы
архів коментарів

Персональний кабінет