Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 16 вересня 2015 року1 коментар

Санкції санкціям – різниця

Санкції санкціям – різниця
Україна сама може підштовхнути Захід до пом'якшення економічних обмежень щодо Росії.

Усупереч заяві Петра Порошенка, що продовження конфлікту на Донбасі (йдеться очевидно про  проведення фейкових місцевих виборів "ДНР" і "ЛНР") має понести за собою нові санкції для Росії, навряд чи це станеться, швидше, вони будуть символічними.

Те, що Європейський Союз зараз продовжив санкції проти Росії ще на півроку –це процедурне рішення. У ЄС так заведено. Ухвалюють санкції, наприклад, на півроку і в залежності від того розв'язана проблема чи ні – санкції подовжують чи скасовують.

Якісне посилення економічних обмежень, наприклад, відключення Росії від зовнішніх фінансових операцій, можливе тільки в разі великої війни. Лише за умов  форс-мажору. Навіть така кривава військова операція, як під Дебальцевим, - не  буде для цього підставою. Згадайте, тоді жодних санкцій не було, хоча це було очевидне порушення Мінських домовленостей. Тому для нас важливі тут не стільки санкції, скільки невизнання цих "виборів" світом.

І ще нам треба розуміти, що санкції різні. Є ті, що накладені на РФ за Крим, а є за війну на Донбасі, які найбільш жорсткі.  Франсуа Олланд уже заявив, і я неодноразово чув від західних дипломатів, що якщо Україна в односторонньому порядку відмовиться від виконання Мінських угод, а Росія при цьому припинить вогонь на Сході, санкції, як мінімум, будуть пом'якшені. У нас це не всі це усвідомлюють.

Якщо ми зараз станемо в позу і скажемо, що дурнуваті західні демократи, які змушують нас порушувати національні інтереси, нам не указ, врешті-решт, ми погіршимо власне становище, погіршимо стосунки з західними партнерами і можемо підштовхнути їх до пом'якшення санкцій щодо Росії. 

Джерело: В.Фесенко, ТСН.Блоги

Коментарi(1):

Poseidon \ 2015-09-24 00:54:55
Пока Запад сосредоточен на санкциях,Россия все больше будет укреплять свои позиции на чужих территориях-сферах влияния. Для начала-Сирия и думаю не только на этом остановится.
Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Коментарі експертів

9 вересня 2016 року
Фесенко Володимир В'ячеславович:
Для возврата Донбасса и Крыма нужны планы на все случаи
9 вересня 2016 року
Фесенко Володимир В'ячеславович:
Восени очікується спроба провокації політичної кризи в Україні
8 вересня 2016 року
Фесенко Володимир В'ячеславович:
Цього року країна поступово одужує
архів коментарів

Персональний кабінет