Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 21 грудня 2015 року

РФ своїм тиском на Україну лише виштовхує її з пострадянського простору, – Фесенко

РФ своїм тиском на Україну лише виштовхує її з пострадянського простору, – Фесенко
Росія не зможе зупинити набуття чинності угоди про зону вільної торгівлі між Україною і ЄС, а санкції проти України тільки віднаджують країну від співпраці з РФ.

Таку думку висловив політичний експерт Володимир Фесенко, – повідомляє УНН.

На його думку, Росія вже переконалася, що їй не вдається зупинити, заблокувати введення зони вільної торгівлі між Україною і Євросоюзом, тому РФ погрожує введенням ембарго та санкції на деякі продовольчі товари.

Нещодавнє скасування зони вільної торгівлі між Україною та РФ Фесенко вважає тиском, але, такий крок, на його думку, не буде дієвим.

«На нас вже тиснули і війною, і анексією території, і тим через що ми пройшли минулого року. Скасування зони вільної торгівлі не буде чимось впливовим, або значущим», – сказав Фесенко.

За його словами, в Росії не розуміють, що своїм тиском на Україну, вони лише виштовхують її з пострадянського простору.

«Вони думали, що захопленням Криму, війною на Донбасі, вони зупинять шлях України в бік Європи, а ефект був протилежним», – вважає Фесенко.

Експерт також повідомив, що в 2014 р. обсяг торівглі сільськогосподарською продукцією між Україною та РФ був в межах 300-500 млн грн, але в 2015 р. ця цифра буде меншою.

За його словами, Росії невигідно припинити з Україною торгівлею непродовольчими товарами, наприклад, продуктами машинної промисловості чи енергоносіями.

«Припиняючи торгувати з Україною власними товарами, вони завдають шкоди в першу чергу самі собі... Це як з антисанкціями проти Євросоюзу, коли вони припинили експорт європейських товарів до себе... вони створюють проблеми і завдають шкоди своїй власній економіці», – відзначив Фесенко.

Нагадаємо, 21 грудня, відбудеться зустріч представників України, Європейського Союзу і Російської Федерації, які будуть говорити про зону вільної торгівлі між Україною і ЄС.

Джерело: Західна інформаційна корпорація

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Коментарі експертів

9 вересня 2016 року
Фесенко Володимир В'ячеславович:
Для возврата Донбасса и Крыма нужны планы на все случаи
9 вересня 2016 року
Фесенко Володимир В'ячеславович:
Восени очікується спроба провокації політичної кризи в Україні
8 вересня 2016 року
Фесенко Володимир В'ячеславович:
Цього року країна поступово одужує
архів коментарів

Персональний кабінет