Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 19 грудня 2016 року

Заяви Савченко про обмін заручниками можуть нашкодити, – політолог

Заяви Савченко про обмін заручниками можуть нашкодити, – політолог
Глобальна домовленість про обмін полоненими між Україною та терористичними організаціями була досягнута ще в листопаді в рамках тристоронніх перемовин. Натомість заяви Савченко можуть свідчити про спроби терористів зірвати цей обмін.
Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00-15:00 та 19:00-21:00) на телеканалі ZIK висловив політолог Володимир Фесенко.
Політолог зазначив, що поведінка народного депутата свідчить про те, що її використовують, явно чи без її відома. «Судячи по тому, що і коли заявляє Надія Савченко, можна зробити висновки, що зовнішній вплив на неї точно є. Я не хочу коментувати чутки, але очевидно, що інша сторона використовує її слабкості, відсутність політичного досвіду і психологічну нестійкість. Те, що вона пропонує лише перешкоджає виконанню тих завдань, які вона задекларувала», – зазначив політолог. 
Також експерт наголосив, що заяви Савченко про досягнення домовленостей з керівниками терористичних організацій ДНР та ЛНР про обмін заручниками можуть лише зашкодити справжньому звільненню полонених.
«Домовленості про обмін полоненими були досягнуті ще 23 листопада в ході тристоронніх перемовин, ці домовленості засвідчені посадовими особами України, Європи та Росії. Вони домовились, що на Різдво буде зроблено великий обмін полоненими. В Мінську це мали узгодити в деталях. Але раптом виявилось, що протилежна сторона не захотіла домовлятись. Наступного дня стало зрозуміло чому: вийшла Надія Савченко і заявила про свої власні домовленості.
Відповідно можна з впевненістю твердити, що домовленості про обмін полоненими з Савченко – провокація, щоб зірвати домовленості в Мінську і спровокувати, відповідно, незадоволення владою, яка, нібито, не може визволити в’язнів. Тому в цій ситуації Надія Савченко зіграла на боці ворога», – розповів Фесенко. 
Джерело: ZIK

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Коментарі експертів

23 травня 2018 року
Фесенко Володимир В'ячеславович:
Справа не в Україні: Фесенко про різний стиль поведінки Меркель
22 травня 2018 року
Фесенко Володимир В'ячеславович:
В затягивании обновления ЦИК есть психологический фактор
архів коментарів

Персональний кабінет