Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 25 січня 2017 року

Українські політики тепер їдуть наввипередки не до Москви, а в США, – експерт

Українські політики тепер їдуть наввипередки не до Москви, а в США, – експерт
Українські політики масово поїхали до США на інаугурацію президента США не тому, що хочуть зміцнити стосунки з новою адміністрацією Білого дому, а для того, щоб продемонструвати свою впливовість українським виборцям.
Про це політолог Орозповів в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00 – 15:00 та 19:00 – 21:00) на телеканалі ZIK.

Політолог-міжнародник, зокрема, повідомив: «Їдучи на інавгурацію Трампа, політики хочуть підняти оцінку своєї персони всередині країни. Слід згадати, що окремі квитки на інавгурацію Трампа коштують до мільйона доларів, і, споглядаючи на фото наших політиків із заходів в США, українським виборцям варто про це пам’ятати. Найбільш прикро, що політики поїхали туди, полишивши свої прямі обов’язки у Верховній Раді. Вчора не було кворуму в парламенті і не був проголосований закон про Конституційний суд. Раніше українські політики їздили наввипередки до Москви, а тепер – до США, це погоня за новою політичною модою».

Експерт розповів, як, на його думку, повинні працювати вітчизняні дипломати для того, щоб налагодити якісні стосунки з новою адміністрацією США: «Нам треба будувати ділові стосунки, вивчати підходи Трампа. Він є непередбачуваним. Ніхто не може сьогодні сказати якою буде політика Трампа. В його команді є і «яструби», і люди, яких підозрюють у економічних зв’язках з РФ. Ми маємо придивитись як буде реалізовуватись політика США. Слід врахувати, що ми не пам’ятаємо, щоб ще хтось з президентів США починав каденцію з такої низької позиції. Він вже встиг посваритись з розвідкою. Спецслужби ведуть слідство проти трьох людей з оточення Трампа. Це буде отруювати його діяльність на посаді. Він посварився з пресою. Вже зараз видно, що журналісти мстять йому за необережні висловлювання про ЗМІ».

Політолог зазначив, що численні заяви політиків про те, що українська влада в ході  виборчої кампанії в США обмежила спілкування лише одним з кандидатів – неправда. «Такі заяви робляться для внутрішніх споживачів. У мене є інформація, що посол в США Чалий був на з’їзді республіканської партії і зустрічався з функціонерами штабу Трампа. Тому поширене пропагандистське кліше про те, що Україна не співпрацювала з теперішніми переможцями виборів в США – неправда», – зауважив Олександр Леонов. 
Джерело: ZIK

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Коментарі експертів

17 липня 2019 року
Фесенко Володимир В'ячеславович:
Путин может заманить Зеленского в ловушку
17 липня 2019 року
Фесенко Володимир В'ячеславович:
Идея Зеленского может войти в противоречие с Конституцией Украины
16 липня 2019 року
Фесенко Володимир В'ячеславович:
Нардепам от «Голоса» и «Слуги народа» будет очень скучно в парламенте
16 липня 2019 року
Фесенко Володимир В'ячеславович:
Уже через год нас могут ожидать внеочередные парламентские выборы
архів коментарів

Персональний кабінет