Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 26 квітня 2017 року

Онищенко займається самодоносом, – експерт про скандальні записи

Онищенко займається самодоносом, – експерт про скандальні записи
Народний депутат-утікач Олександр Онищенко, оприлюднюючи записи розмов з політиками, шкодить насамперед собі. Тепер багато хто з українських політиків подумає, чи продовжувати спілкування з ним.

Таку думку сайту "24" висловив виконавчий директор Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Олександр Леонов.

За його словами, з одного боку, Олександр Онищенко своїми плівками нічого такого не зміг показати. Є якісь записи третіх осіб, але конкретних серйозних доказів і фактів, крім його слів, немає. З іншого боку, він шкодить, в першу чергу, собі.

Люди, записи розмов з якими він оприлюднив, тепер задумуються, чи варто взагалі надалі продовжувати контакти з Онищенком. Адже завтра це може як компромат опинитися в мережі, – наголосив Леонов.

При цьому, говорить політолог, головне, що, оприлюднюючи ці записи, Онищенко підтверджує свою причетність до корупційних злочинів в Україні. Це можна назвати самодоносом. Хоча серйозних доказів і фактів немає.

Але Онищенко, вважає Олександр Леонов, наражає себе на небезпеку. В Чорногорії, нагадує політолог, затримали українку Ірину Мусієнко, яка підозрюється в участі в так званій "газовій схемі" Олександра Онищенка. В Іспанії затримали, хоча потім і відпустили, його матір. На переконання експерта, якщо їх видадуть Україні, то далі може йти мова про екстрадицію і самого Онищенка.

Нагадаємо. Онищенко опублікував чергову серію своїх записів. Цього разу – з нібито новим переговорником від Президента Порошенка – екс-нардепом Миколою Мартиненком, якого НАБУ підозрює в корупції. На записі нібито чути голос Миколи Мартиненка, який приїхав домовлятися з Онищенком після того, як домовленості з нардепом Олесем Довгим, про які йшлося в першій частині "плівок", не були виконані. Запис, за словами Онищенка, він здійснював на кулькову ручку.

Як випливає з аудіорозмови, Мартиненко пропонує Онищенкові умовну угоду, яка передбачає кілька етапів. Перший – суд виносить рішення про повернення депутатської недоторканності. Другий етап – генеральний прокурор Юрій Луценко і суди випускають людей Онищенка, які зараз перебувають під вартою, а також знімаються всі звинувачення з його матері.

Зазначимо, Онищенка звинувачують у нанесенні збитків державі на суму 3 мільярди гривень.

Джерело: 24 канал

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Коментарі експертів

17 липня 2019 року
Фесенко Володимир В'ячеславович:
Путин может заманить Зеленского в ловушку
17 липня 2019 року
Фесенко Володимир В'ячеславович:
Идея Зеленского может войти в противоречие с Конституцией Украины
16 липня 2019 року
Фесенко Володимир В'ячеславович:
Нардепам от «Голоса» и «Слуги народа» будет очень скучно в парламенте
16 липня 2019 року
Фесенко Володимир В'ячеславович:
Уже через год нас могут ожидать внеочередные парламентские выборы
архів коментарів

Персональний кабінет