Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 1 серпня 2017 року

Чи могли підробити підпис Саакашвілі під документами: думка експерта

Чи могли підробити підпис Саакашвілі під документами: думка експерта
Підпис під документами для отримання громадянства України цілком може і не належати Міхеїлу Саакашвілі. При його статусі екс-президента Грузії поданням документів могли займатися помічники. Загалом, ситуація досить курйозна. Тому що тоді виникає питання: чи був тоді сам факт надання Саакашвілі громадянства, якщо документ підроблений?

Таку думку сайту "24" висловив виконавчий директор Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Олександр Леонов.

Як говорить експерт, Саакашвілі мав би особисто подавати документи на отримання громадянства України. Але, зауважує Леонов, дивує, що Саакашвілі, який має юридичну освіту, робить такі заяви.

Заявою про підроблений підпис Саакашвілі тільки погіршив ситуацію. Тому що тоді виникає питання: чи був тоді сам факт надання Саакашвілі громадянства, якщо документ підроблений? Якщо зважити на характер Саакашвілі, то він людина, яка дуже емоційно реагує на різні речі і таким чином часто робить серйозні стратегічні помилки. І цим багато хто користується, – зазначає політолог.

За словами Олександра Леонова, ситуація з призупиненням громадянства Міхеїла Саакашвілі продемонструвала певні тенденції. Зокрема, вважає експерт, незважаючи на те, що Саакашвілі прожив в Україні достатньо часу, він так і не розібрався в наших політичних хитросплетіннях і розкладах.

Саакашвілі став фейсбучним, а не публічним і загальноукраїнським політиком. Це підтверджує те, що на його захист особливо ніхто не вийшов навіть серед тих, хто декларує членство в його партії. Так само, як ніхто із західних політиків і високопосадовців нічого не сказав із цього приводу. До Саакашвілі критичне ставлення на Заході і є великі претензії, в тому числі, щодо його не завжди демократичних методів управління, – зауважив Леонов.

Водночас, на думку Олександра Леонова, зараз ми спостерігатимемо цікавий момент: боротьбу за спадок Саакашвілі – його партію "Рух нових сил", хоча її рейтинг невеликий – 2%, але для багатьох українських політиків це досить важливо.

Нагадаємо, 27 липня в Адміністрації Президента підтвердили, що Саакашвілі позбавили українського громадянства через те, що він наче надав недостовірну інформацію під час оформлення заяви на його отримання. Міхеїл Саакашвілі заявив, що підпис на документі, через який його позбавили українського громадянства, підробили.


Джерело: 24 канал

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Коментарі експертів

7 серпня 2017 року
Фесенко Володимир В'ячеславович:
Якщо говорити про патрульну поліцію, то безумовно це - успіх
7 серпня 2017 року
Леонов Олександр Валентинович:
Вибори в Раду будуть цікаві, українці голосуватимуть ситуативно
5 серпня 2017 року
Фесенко Володимир В'ячеславович:
Загрози для Порошенка Міхеіл Ніколозович не становить
4 серпня 2017 року
Фесенко Володимир В'ячеславович:
Рабинович - это Ляшко для русскоязычных
архів коментарів

Персональний кабінет