Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 8 листопада 2017 року

Ющенко ще раз зібрався поборотися за головне крісло в державі?

Ющенко ще раз зібрався поборотися за головне крісло в державі?
Третій Президент України несподівано ожив в інформаційному просторі -- взявся активно рекламувати себе в соцмережах та в інтерв'ю засобам масової інформації.
Зокрема, Віктор Андрійович переконує, що його президентство було успішним: "Я зараз буду нескромним. Я до сьогоднішнього дня глибоко переконаний, що Україні потрібен політичний курс Президента Ющенка. У найширшому сенсі цього слова. Я не підписав жодної угоди, за яку мені соромно як Президенту. Я не підписував зрадницьку газову угоду, я не здавав Крим, я не здавав східний Донбас. Я по відношенню до своєї нації був чесним, мені здається, був професійним, і я ні про що не шкодую".
Також найвідоміший пасічник України дав інтерв’ю польскому виданню “Rzeczpospolita", у якому розкритикував дії теперішніх керівників держави. Зокрема, він заявив, що російсько-українською війною влада часто виправдовує свою неефективну політику або її відсутність.
Що криється за цими заявами Ющенка? Докладніше -- у розмові з Володимиром Фесенком.
-- Яка головна причина публічної активізації Ющенка?
В. Фесенко: -- Йому сумно на пенсії, він хоче повернутися у велику політику. Очевидно, має ілюзії, що в нього було дуже успішне президентство і народ із відстані часу також саме так оцінить роки його правління.
-- А навіщо Банковій участь Ющенка в змаганні за головне крісло країни?
В. Фесенко: -- Та не вигідна участь Ющенка у виборах теперішньому Президентові. Він же саме в нього відбиратиме голоси, а не в Тимошенко. Річ у тому, що до Порошенка перейшли якраз колишні виборці Ющенка. Це -- люди, які принципово не хочуть голосувати за Тимошенко. І навпаки, ті, хто підтримував її, часто робили це тому, що їм дуже не подобався Віктор Андрійович.
-- Хто може підтримати Ющенка фінансово?
В. Фесенко: -- Я чув від людей з команди Ющенка, і з інших таборів, що свого часу до фінансування виборчих кампаній Ющенка та його політсили, ймовірно, був причетний олігарх Вадим Новинський та деякі інші екс-”регіонали”. Кажуть, Ющенко, коли очолював країну, сприяв їхньому бізнесу. Тому не виключено, що тепер йому за це вирішили віддячитися.
-- На який рівень підтримки міг би розраховувати третій Президент країни?
В. Фесенко: -- Справді, електоральний рейтинг Ющенка буде мізерним. Він каже, що не підписував газову угоду, не здавав Крим, того не робив і цього... Але у критичному сприйнятті народом президентства Ющенка завжди головним було запитання: “А що ж ти зробив?” І відповіді на нього, на жаль, немає. Слабкий глава держави в умовах протистояння з Росією -- не найкращий вибір для країни. Тому Віктор Андрійович не має шансів здобути значну підтримку населення, хай що він не науявляв би собі про свої таланти.
Джерело: Експрес

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Коментарі експертів

17 липня 2019 року
Фесенко Володимир В'ячеславович:
Путин может заманить Зеленского в ловушку
17 липня 2019 року
Фесенко Володимир В'ячеславович:
Идея Зеленского может войти в противоречие с Конституцией Украины
16 липня 2019 року
Фесенко Володимир В'ячеславович:
Нардепам от «Голоса» и «Слуги народа» будет очень скучно в парламенте
16 липня 2019 року
Фесенко Володимир В'ячеславович:
Уже через год нас могут ожидать внеочередные парламентские выборы
архів коментарів

Персональний кабінет