Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 11 липня 2018 року

Акт солідарності хорватів підтвердив, що конфлікт між Україною і Росією існує, – експерт

Акт солідарності хорватів підтвердив, що конфлікт між Україною і Росією існує, – експерт
Реакція хорватських футболістів показова. Чимало хорватів зі своїх причин симпатизують Україні в конфлікті з Росією, тому що вони пройшли через подібне під час протистояння з сербами.

Про це 24 каналу розповів голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко.

Акт солідарності хорватських футболістів з Україною – прецедент не тому, що вони сказали "Слава Україні!", а як на це відреагували. Футбольні чиновники прагнуть бути поза політикою. На жаль, є чимало прикладів, коли футбол використовують в якості політичного інструменту. Путін так і зробив. Якби футбольні чиновники не хотіли політики, то тоді не треба було проводити чемпіонат у Росії. А так політика тут вилізла іншим боком, - зауважив Фесенко.

Експерт підкреслює: акт солідарності хорватів ще раз підтвердив, що конфлікт між Україною і Росією існує. І як би не хотіли піти від політики на Чемпіонаті світу, це проявлятиметься.

Ця історія зайвий раз показує, де наші друзі, а де – ні. У таких ситуаціях дуже важливі щирі емоції. Це ж не заказуха, політична кампанія, флешмоб. Важливо, що люди, які побували в Україні, працювали тут, перейнялися нашими емоціями, симпатіями до нашої країни, – говорить експерт.

Тому, на його думку, ми повинні не закриватися від зовнішнього світу, а навпаки – бути максимально відкритими, запрошувати якомога більше людей до України, щоб у них з'являлися теплі позитивні емоції, які вони могли проявляти в різних актах солідарності.

Нагадаємо, екс-гравці Київського "Динамо" Огнєн Вукоєвич та Домагой Віда, який зараз грає за збірну Хорватії, після матчу 1/4 фіналу Чемпіонату світу-2018 проти Росії виклали в Instagram відео, на якому лунає "Слава Україні!". В кількох британських топ-ЗМІ це гасло назвали "націоналістичним". Тоді, посольство України у Великій Британії роз’яснило представникам медіа, що "Слава Україні" – це патріотичний вираз. Скандал дійшов до того, що члена тренерського штабу збірної Хорватії Огнєна Вукоєвіча було звільнено з посади та відраховано з делегації.

Джерело: 24 канал

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Коментарі експертів

17 липня 2019 року
Фесенко Володимир В'ячеславович:
Путин может заманить Зеленского в ловушку
17 липня 2019 року
Фесенко Володимир В'ячеславович:
Идея Зеленского может войти в противоречие с Конституцией Украины
16 липня 2019 року
Фесенко Володимир В'ячеславович:
Нардепам от «Голоса» и «Слуги народа» будет очень скучно в парламенте
16 липня 2019 року
Фесенко Володимир В'ячеславович:
Уже через год нас могут ожидать внеочередные парламентские выборы
архів коментарів

Персональний кабінет