Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 7 серпня 2018 року

Путін підтримує навіть не так політиків, як процеси, тенденції і суспільні настрої, що руйнують підвалини західного світу

Путін підтримує навіть не так політиків, як процеси, тенденції і суспільні настрої, що руйнують підвалини західного світу
УСПІШНЕ СТРИМУВАННЯ РОСІЙСЬКОЇ АГРЕСІЇ УКРАЇНОЮ НЕ ГАРАНТУЄ ЇЙ ПЕРЕМОГИ БЕЗ ПІДТРИМКИ СОЮЗНИКІВ НА ЗАХОДІ, ПЕРЕКОНАНІ УКРАЇНСЬКІ І ЄВРОПЕЙСЬКІ ЕКСПЕРТИ. Своєю чергою, ця підтримка залежить від курсу, який провадять європейські лідери щодо Москви. Саме на цей курс, на розкол європейської єдності і пошук союзників на Заході і в країнах Азії зараз скеровані головні зусилля Кремля, вважають опитані фахівці.

Директор київського Центру політичних досліджень "Пента" Олександр Леонов не вважає, що Росії вдається маніпулювати цілими європейськими країнами.

Він бачить, що Путін лише смикає за нитки своїх окремих маріонеток та маргінальні політичні сили на Заході:

– Це така строката команда – від ультраправих, до ультралівих популістів. Отже, можна зробити висновок, що Путін підтримує навіть не так політиків, не так політичні сили, як процеси, тенденції і суспільні настрої, що руйнують підвалини західного світу. Які фактично працюють на розпад західного блоку. Всі ці політичні сили, як мінімум, є євроскептиками. Це подвійний удар і по єдності Євросоюзу, і по його економічним позиціям. Вочевидь, в перспективі це спричинить занепад європейської могутності.

Головним завданням України в цій ситуації Олександр Леонов назвав якнайскорішу розбудову демократичних і ринкових інститутів із тим, щоби Україна набула такої ж інституційної стійкості, яку зараз демонструє Америка за теперішнього президента Трампа.

Джерело: Західний інформаційний фронт

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Коментарі експертів

23 серпня 2018 року
Фесенко Володимир В'ячеславович:
Встреча Меркель и Путина: Россия внезапно изменила тон переговоров
23 серпня 2018 року
Фесенко Володимир В'ячеславович:
Циничная игра: эксперт объяснил отказ России от выборов в "ДНР" и "ЛНР"
22 серпня 2018 року
Фесенко Володимир В'ячеславович:
Що захоче Кремль за збереження транзиту газу через українську ГТС
21 серпня 2018 року
Фесенко Володимир В'ячеславович:
У Путіна особливе негативне ставлення до Олега Сенцова
архів коментарів

Персональний кабінет