Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 14 вересня 2018 року

Політолог пояснив, із чим пов’язана відмова «Самопомочі» йти на об’єднання з Гриценком

Політолог пояснив, із чим пов’язана відмова «Самопомочі» йти на об’єднання з Гриценком
ля «Самопомочі» замість об’єднання з іншими краще висувати свого кандидата на президентських виборах. Він створить фундамент для парламентських виборів, якщо набере помітний рейтинг.
Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив політолог Володимир Фесенко.

Гість програми, коментуючи ймовірність об’єднання політків перед виборами, зауважив, що попереду – президентські вибори, на яких обирають не партію, а лідера.

«На мій погляд, відмова «Самопомочі» йти на об’єднання із Гриценком пов’язана з партійними інтересами, насамперед. Тому що позиція Садового саме в контексті президентських виборів не зовсім є зрозумілою – буде він балотуватися чи не буде.
Тактично не є зрозумілою позиція самої партії «Самопоміч» – кого саме вони будуть висувати на президентських виборах. Ніби формально лідера треба висувати, у нього найбільший рейтинг. Але з’являється інформація, скоріше чутки, що може бути інший кандидат – або Оксана Сироїд, або Єгор Соболєв», – зазначив Володимир Фесенко.

На думку політолога, в питанні об’єднання із Анатолієм Гриценком у «Самопомочі» спрацьовують партійні інтереси.

«Їм («Самопомочі» – ред.) краще висувати свого кандидата, який навіть не пройде до другого туру», програє вибори. Але якщо він набере помітний рейтинг, близько 5 відсотків, це вже буде фундамент для парламентських виборів, тому тут стратегія, пов’язана з парламентськими виборами, а тактика – з президентськими», – вважає гість програми.

Нагадаємо, лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко публічно закликав лідера партії «Самопоміч» про об'єднання. «Ми приречені на те, щоб об'єднатись. Це єдиний правильний крок. Я запрошую, аби ми стали на одну платформу», – заявив Анатолій Гриценко.

Голова фракції «Самопоміч» у ВРУ Олег Березюк заявив, що політична сила не зобов’язана когось підтримувати, але готова бачити Анатолія Гриценка в «орбіті нашої діяльності».

Як повідомляли раніше, Анатолій Гриценко заперечив будь-яку можливість свого об’єднання із лідеркою «Батьківщини» Юлією Тимошенко
Джерело: ZIK

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Коментарі експертів

17 липня 2019 року
Фесенко Володимир В'ячеславович:
Путин может заманить Зеленского в ловушку
17 липня 2019 року
Фесенко Володимир В'ячеславович:
Идея Зеленского может войти в противоречие с Конституцией Украины
16 липня 2019 року
Фесенко Володимир В'ячеславович:
Нардепам от «Голоса» и «Слуги народа» будет очень скучно в парламенте
16 липня 2019 року
Фесенко Володимир В'ячеславович:
Уже через год нас могут ожидать внеочередные парламентские выборы
архів коментарів

Персональний кабінет