Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 1 листопада 2018 року

Виступ Тимошенко на форумі варто сприймати не лише як програмний, а й як політтехнологічний

Виступ Тимошенко на форумі варто сприймати не лише як програмний, а й як політтехнологічний
Керівник партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко у своєму «мирному плані» врахувала не лише безпекову ситуацію, а й очікування виборців. Сигнали від неї отримали одразу кілька цільових груп, серед яких і українські військові, і західні партнери України. Але їй все ж не просто сперечатися із чинним президентом Петром Порошенком на тему зміцнення армії та протидії агресії Росії. Так фахівці оцінюють виступ лідера «Батьківщини» під час форуму «Нова стратегія миру та безпеки», називаючи його переважно політтехнологічним.

Її виступ на форумі варто сприймати не лише як програмний, а й як політтехнологічний. Вона ставить себе на один рівень із чинним президентом і критикує все, що може стосуватися його діяльності, зауважує політолог Володимир Фесенко.

На його думку, на користь Тимошенко говорить те, що вона, на відміну від більшості майбутніх кандидатів, формулює головні позиції, з яких виходитиме у разі, якщо переможе на виборах, що вона дає «достатньо змістовні формулювання» за основними напрямками державної політики.

Більше того, говорячи про «воєнний кабінет», Юлія Тимошенко заявила, що доручає його формування колишньому депутатові Верховної Ради Андрієві Сенченку. Це – ніщо інше, як заявка на те, хто мав би стати міністром оборони при президентові Тимошенко, зазначає Володимир Фесенко.

Володимир Фесенко
Володимир Фесенко

​За словами політолога, Тимошенко «просигналізувала» одразу кільком цільовим аудиторіям. Її виступ може привернути увагу і прихильність одразу кількох верств виборців: вимушено переміщених осіб, представників національних меншин, військових та членів їхніх родин.

Крім того, прозвучали і слова, спрямовані на слухачів із-за кордону, зауважує Фесенко.

«Тимошенко уникла, скажімо, новацій у «мирному плані». Такі очікування були, що вона може щось таке запропонувати, домовлятися з Росією, йти на поступки Путіну, чи щось схоже. Такий «мирний план» міг стати приводом для критики. Також з її виступу можна зробити висновок, що вона не заперечує мінських домовленостей. Вона також пропонує йти далі, говорить про формат перегорів «Будапешт+». Це сигнал також і західним партнерам», – каже політолог.

Джерело: Радіо "Свобода"

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Коментарі експертів

17 липня 2019 року
Фесенко Володимир В'ячеславович:
Путин может заманить Зеленского в ловушку
17 липня 2019 року
Фесенко Володимир В'ячеславович:
Идея Зеленского может войти в противоречие с Конституцией Украины
16 липня 2019 року
Фесенко Володимир В'ячеславович:
Нардепам от «Голоса» и «Слуги народа» будет очень скучно в парламенте
16 липня 2019 року
Фесенко Володимир В'ячеславович:
Уже через год нас могут ожидать внеочередные парламентские выборы
архів коментарів

Персональний кабінет