Виступ Тимошенко на форумі варто сприймати не лише як програмний, а й як політтехнологічний

Її виступ на форумі варто сприймати не лише як програмний, а й як політтехнологічний. Вона ставить себе на один рівень із чинним президентом і критикує все, що може стосуватися його діяльності, зауважує політолог Володимир Фесенко.
На його думку, на користь Тимошенко говорить те, що вона, на відміну від більшості майбутніх кандидатів, формулює головні позиції, з яких виходитиме у разі, якщо переможе на виборах, що вона дає «достатньо змістовні формулювання» за основними напрямками державної політики.
Більше того, говорячи про «воєнний кабінет», Юлія Тимошенко заявила, що доручає його формування колишньому депутатові Верховної Ради Андрієві Сенченку. Це – ніщо інше, як заявка на те, хто мав би стати міністром оборони при президентові Тимошенко, зазначає Володимир Фесенко.

За словами політолога, Тимошенко «просигналізувала» одразу кільком цільовим аудиторіям. Її виступ може привернути увагу і прихильність одразу кількох верств виборців: вимушено переміщених осіб, представників національних меншин, військових та членів їхніх родин.
Крім того, прозвучали і слова, спрямовані на слухачів із-за кордону, зауважує Фесенко.
«Тимошенко уникла, скажімо, новацій у «мирному плані». Такі очікування були, що вона може щось таке запропонувати, домовлятися з Росією, йти на поступки Путіну, чи щось схоже. Такий «мирний план» міг стати приводом для критики. Також з її виступу можна зробити висновок, що вона не заперечує мінських домовленостей. Вона також пропонує йти далі, говорить про формат перегорів «Будапешт+». Це сигнал також і західним партнерам», – каже політолог.
Матерiали по темi:
Люстрация команды Порошенко. Что задумал Зеленский?
За Клюева и Шария. Во что играют судьи?
Зеленский и олигархи. Что изменится?
О чем говорят партийные списки
Политолог оценил шансы Порошенко стать премьер-министром
Политические тенденции декабря 2018 г.
Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.