Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту
Версія для друку 20 червня 2019 року

Політолог розповів, чому партія Порошенка може не потрапити в Раду

Політолог розповів, чому партія Порошенка може не потрапити в Раду
У партії Святослава Вакарчука “Голос” є шанси зайняти друге місце в рейтингу політсил, але через це можуть виникнути ризики щодо проходу в парламент для партії Петра Порошенка “Європейська солідарність”. Про це в коментарі InfoResist заявив політолог Володимир Фесенко.

За його словами, рейтинг партії “Голос” зростає, оскільки вона поступово забирає голоси виборців політичної сили Порошенка.

“Ось ми бачимо якраз зростання рейтингу “Голосу” і відповідне зменшення «Європейської Солідарності». Тому в першу чергу, електоральним донором виступає “ЄС”. Ну і по трохи вони можуть брати у «Слуги народу», там теж є невелике зниження рейтингу, в рамках погрішності. Та у «Громадянської позиції» Гриценка та «Самопомочі». Але в першу чергу, звичайно, вони забрали приблизно 2-2,5% у партії Порошенка”, – розповів політолог.

Він зазначив, що якщо партії Вакарчука вдасться перетягнути частину електорату “Слуги народу”, то “Голос” зможе до 21 липня вийти на друге місце в рейтингу.

“Тому що свого часу частина його прихильників (Вакарчука – ред.) стала прихильниками Зеленського. Ну через те, що Святослав не брав участи в президентських виборах. Тому вони можуть зачепитися. Ось тоді вони можуть продовжити зростання рейтингу і навіть вийти на друге місце. А так я поки оцінюю електоральну стелю «Голосу» приблизно до 10%”, – сказав Фесенко.

Він додав, що для “Європейської солідарності” ризик втратити підтримку виборців існує не тільки з боку “Голосу”, але й партії прем’єр-міністра Володимира Гройсмана “Європейська стратегія”.

“Якщо зростатимуть одночасно рейтинги і «Європейської стратегії» Гройсмана, і «Голосу», то тоді можуть виникнути ризики для партії Порошенка щодо потрапляння в парламент”, – підсумував політолог.

Раніше повідомлялося, що за даними соцопитування, проведеного УІСД і центром “Соціальний моніторинг”, у парламент можуть потрапити п’ять партій.

Джерело: InfoResist

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Коментарі експертів

1 липня 2019 року
Фесенко Володимир В'ячеславович:
Чи піде Путін на ескалацію на Донбасі після повернення Росії в ПАРЄ?
1 липня 2019 року
Фесенко Володимир В'ячеславович:
Поиграть в "крутизну": чем будет заниматься Рада на последних заседаниях
27 червня 2019 року
Фесенко Володимир В'ячеславович:
Лідерство "Батьківщини" є абсолютно закономірним і логічним
27 червня 2019 року
Фесенко Володимир В'ячеславович:
Политолог о возвращении России в ПАСЕ: Решение приняли во времена Порошенко
архів коментарів

Персональний кабінет