Центр прикладних політичних досліджень “Пента”

Публікації


17 липня 2019 року

Він матиме великі проблеми, – політолог спрогнозував перебування Медведчука у Верховній Раді

Він матиме великі проблеми, – політолог спрогнозував перебування Медведчука у Верховній Раді
Віктор Медведчук може не пройти до Верховної Ради через негатив, який він розпалив до самого себе. Про це у прямому ефірі 24 каналу розповів політолог, глава центру політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко.

– Бачимо що екс-"регіонали" за рейтингами вже 100% проходять у Раду. Ми розуміємо, хто туди пройде і з чим вони пройдуть. Наскільки впливовими вони можуть там бути, і чи будуть протягувати оці "гуманітарні" ідеї про статус російської мови та автономію?

– Заявляти будуть. Я думаю там проблема не в російській мові. До речі, російська мова зафіксована в законі, який був проголосований в 2014 році. Про особливий порядок місцевого самоврядування. Так що це є вже норма закону для цього регіону. Щодо інших ідей: прямі перемовини з сепаратистами, автономія для Донбасу – це ідея Медведчука. Так (просувати будуть – 24 канал).

– Але я скажу, який буде ефект – дуже суперечливий. Перше – вони опиняться в гетто, опозиційному гетто. Ніхто їх не буде брати в коаліцію. Вони будуть в меншості. Велика підозра і мій прогноз: біля Верховної Ради, в перший день роботи Верховної Ради і не тільки їх буде чекати "гаряча" зустріч, "дуже гаряча" зустріч. Комфортного життя Медведчуку у Верховній Раді і біля Верхоної Ради не буде.

– Саме внаслідок такої активної піар-кампанії. Так, рейтинги розігнав. І в нас 12% не просто проросійських – пропутінських громадян. Розумієте? От в чому біда. Але це окрема тема. Він (Медведчук – 24 канал) розганяє ворожнечу і до себе, ненависть до себе. Тому він матиме великі проблеми. І я не впевнений, що він отримає посаду другого віце-спікера. Спроба може бути, але от саме активна критика, негатив до нього... Його можуть навіть не пропустити до Верховної Ради.

Дивіться відео про Віктора Медведчука:

Відео повного інтерв'ю з Володимиром Фесенком: 

 

Джерело: 24 канал

Матерiали по темi:

1 липня 2019 року

Зеленский и олигархи. Что изменится?

7 лютого 2019 року

Игра началась. О политическом будущем Медведчука

11 грудня 2018 року

«Сирітки» Януковича: розкол у таборі екс-регіоналів та їх шанси на виборах

21 листопада 2018 року

Розкол "Опоблоку": про причини, наслідки і умову Ахметова Путіну

14 листопада 2018 року

План Медведчука про «особливий статус» ОРДЛО призведе до руйнації України, – Фесенко

1 серпня 2018 року

Путін робить головну ставку на парламентські вибори в Україні

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.
Пента
Центр прикладних політичних досліджень
© 2012 Всі права захищені.