Розсилка новин

Підпишіться на розсилку нових матерiалiв сайту

Архів за Жовтень 2014

31 жовтня 2014 року
Фесенко Володимир В'ячеславович: Снижение зарплаты, в том числе и чиновникам, — это путь к коррупции
Снижение зарплаты, в том числе и чиновникам, — это путь к коррупции
Политолог Владимир Фесенко полагает, что говорить о том, что зарплаты в 6 тысяч гривен достаточно – это чистый популизм.
30 жовтня 2014 року
Фесенко Володимир В'ячеславович: Низкий результат Ляшко – это заслуга Коломойского
Низкий результат Ляшко – это заслуга Коломойского
результат Олега Ляшко по результатам парламентских выборов - это заслуга Игоря Коломойского. Такое мнение высказал руководитель Центра прикладных политических исследований «Пента» Владимир Фесенко , пишет NewsOboz.org со ссылкой на Главком.
29 жовтня 2014 року
Фесенко Володимир В'ячеславович: Кулуарность неизбежна
Кулуарность неизбежна
Очевидно, что сам процесс создания парламентского большинства традиционно будет проходить в рамках кулуарных договоренностей.
28 жовтня 2014 року
Фесенко Володимир В'ячеславович: Порошенко та Яценюк зробили правильні висновки з конфлікту Ющенка й Тимошенко
Порошенко та Яценюк зробили правильні висновки з конфлікту Ющенка й Тимошенко
Фесенко наголошує, що якщо Яценюк та Порошенко почнуть зараз з'ясовувати стосунки, вони не одержать грошей від міжнародних партнерів - Євросоюзу і МВФ.
24 жовтня 2014 року
Фесенко Володимир В'ячеславович: РФ пытается раскачать ситуацию внутри Украины
РФ пытается раскачать ситуацию внутри Украины
РФ пытается влиять на выборы в Украину через раскачивания ситуации внутри нашей страны, а также с помощью манипуляций в газовых переговорах.
23 жовтня 2014 року
Фесенко Володимир В'ячеславович: Если раньше Крым был политико-психологическим комплексом для России, то теперь это комплекс для Украины
Если раньше Крым был политико-психологическим комплексом для России, то теперь это комплекс для Украины
На Украине даже люди, которые с симпатией относятся к России, считают, что Москва участвует в войне на стороне сепаратистов, подтверждает украинский политолог Владимир Фесенко:
22 жовтня 2014 року
Фесенко Володимир В'ячеславович: В «Опозиційному блоці» зібралися опортуністи та пристосуванці
В «Опозиційному блоці» зібралися опортуністи та пристосуванці
На думку голови правління Центру прикладних перспективних досліджень «Пента» Володимир Фесенко, якщо в «Опозиційному блоці» зібралися опортуністи та пристосуванці, то в партії Сергія Тігіпко – представники реформаторського крила колишньої влади. Ті ж Тігіпко та Валерій Хорошковський пішли з уряду Азарова, тому що завжди були прибічниками реформ. Це бувїх протест проти економічної політики попередньої влади. Заразвони намагаються добитися реальних якісних змін. Вони не просто критикують – вони пропонують свої рішення.
21 жовтня 2014 року
Фесенко Володимир В'ячеславович: Путин сменил тактику, став "жестким парнем"
Путин сменил тактику, став
Жесткую позицию Путина политологи объясняют новой тактикой. "Теперь он "жесткий парень", приехал явно не договариваться. И все, что было до сих пор, — двойная игра: и нарушения перемирия, и обстрелы, и выборы в ДНР/ЛНР не являются самодеятельностью, — считает Владимир Фесенко. — Появились риски обострения, как после минской встречи в августе, когда РФ ввела войска".
21 жовтня 2014 року
Фесенко Володимир В'ячеславович: Виборці не читають програм, не аналізують дії кандидатів, а вибирають емоціями
Виборці не читають програм, не аналізують дії кандидатів, а вибирають емоціями
Під час вибору кандидата, за якого виборець готовий віддати голос, останній керується не раціональними міркуваннями, а емоційною та кон’юнктурною складовою. Треба реалістично оцінювати ситуацію – в Україні не буде нових сил та депутатів, які працюють виключно на виборців.
16 жовтня 2014 року
Фесенко Володимир В'ячеславович: Соціальна база для протестів існує, але ситуацію намагаються використати опозиційні політичні сили і Росія
Соціальна база для протестів існує, але ситуацію намагаються використати опозиційні політичні сили і Росія
Позавчора – бунт у Нацгвардії, вчора – сутички біля Верховної Ради, сьогодні – акції протесту студентів та профспілок – Київ накриває хвиля радикальних акції та протестів. З одного боку, соціальна база для протестів існує, а з іншого – ситуацію намагаються використати опозиційні політичні сили і Росія, заявив «Погляду» політолог Володимир Фесенко.
16 жовтня 2014 року
Фесенко Володимир В'ячеславович: Использование командиров батальонов в списках партий является исключительно политической технологией
Использование командиров батальонов в списках партий является исключительно политической технологией
Директор Центра политических исследований Пента Владимир Фесенко считает, что использование командиров батальонов в списках партий является исключительно политической технологией. Суть такой стратегии - привлечь голоса избирателей за счет игры на политических чувствах.
16 жовтня 2014 року
Фесенко Володимир В'ячеславович: Эксперт назвал два главных «провала» работы Верховной Рады
Эксперт назвал два главных «провала» работы Верховной Рады
В работе ВР седьмого созыва было два главных «провала».
16 жовтня 2014 року
Фесенко Володимир В'ячеславович: Работу украинского парламента VII созыва можно назвать парадоксальной
Работу украинского парламента VII созыва можно назвать парадоксальной
Работу украинского парламента VII созыва нельзя оценить однозначно.
15 жовтня 2014 року
Фесенко Володимир В'ячеславович: Заочное правосудие даст возможность ещё и применить механизмы международного преследования
Заочное правосудие даст возможность ещё и применить механизмы международного преследования
Новым законом депутаты разрешили заочно судить Виктора Януковича, его беглых соратников и конфисковывать их имущество. Но юристы предупреждают: документ могут использовать гораздо шире — от рейдерства до политического шантажа, пишет Евгения Вецько в №40 журнала Корреспондент от 10 октября 2014 года.
14 жовтня 2014 року
Фесенко Володимир В'ячеславович: Голосование «за лидера» на сегодняшний день остается одним из главных мотивов украинских избирателей
Голосование «за лидера» на сегодняшний день остается одним из главных мотивов украинских избирателей
С диагнозом украинского избирателя — лидеромания — соглашается известный украинский политолог Владимир Фесенко. По его мнению, голосование «за лидера» на сегодняшний день остается одним из главных мотивов украинских избирателей.
10 жовтня 2014 року
Фесенко Володимир В'ячеславович: Вопрос смены Сергея Таруты назрел уже давно
Вопрос смены Сергея Таруты назрел уже давно
В Администрации Президента Украины рассматривают кандидатуру генерала Александра Кихтенко на должность председателя Донецкой областной государственной администрации вместо Сергея Таруты. Об этом сообщает "Зеркало недели" со ссылкой на свои источники.
10 жовтня 2014 року
Фесенко Володимир В'ячеславович: Москаль действует достаточно решительно
Москаль действует достаточно решительно
После недавнего назначения на пост главы Луганской ОГА нардепа, генерала милиции Геннадия Москаля в СМИ заговорили о том, что в Донецкую область также поставят генерала
8 жовтня 2014 року
Фесенко Володимир В'ячеславович: Коломойський кинув виклик Порошенкові
Коломойський кинув виклик Порошенкові
Губернатор Дніпропетровщини 51-річний Ігор Коломойський розповів журналістам Радіо "Свобода", що має потрійне громадянство. Олігарх одночасно має паспорти України, Ізраїлю та Кіпру. Однак вважає, що не порушив української Конституції:
8 жовтня 2014 року
Фесенко Володимир В'ячеславович: Мінські домовленості можуть опинитися на політичному смітнику
Мінські домовленості можуть опинитися на політичному смітнику
Мінські домовленості можуть опинитися на політичному смітнику, якщо сепаратисти проведуть свої вибори. Про це сказав голова Центру прикладних досліджень "Пента" Володимир Фесенко на прес-конференції, повідомляє кореспондент Укрінформу.
8 жовтня 2014 року
Леонов Олександр Валентинович: Ефективність майбутніх депутатів-військовиків у парламенті викликає сумнів
Ефективність майбутніх депутатів-військовиків у парламенті викликає сумнів
Масове балотування військовослужбовців до парламенту пояснюється підвищенням до них довіри, однак, ефективність таких депутатів викликає сумнів. Про це заявив виконавчий директор Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Олександр Леонов під час "круглого столу" в Укрінформі.

Персональний кабінет